7 maja 2017

Zespoł CEMS Chance XI

 

Cześć! Mam na imię Kasia i mam przyjemność koordynować jedenastą już edycję tego niezwykłego projektu, jakim jest CEMS Chance. Razem z moim wspaniałym teamem już od sierpnia ciężko pracowaliśmy, by w końcu  w dniach 6-9 grudnia móc Was zaprosić na 4 dni do Warszawy. Jak zapewne wiecie nasza inicjatywa podczas dziesięciu swoich odsłon, zainspirowała już 360 uczestników. Mam nadzieję, że Ci z Was, których będziemy mieli przyjemność gościć w Szkole Głównej Handlowej, również przeżyją wspaniały czas, wrócą do domu zmotywowani i zdeterminowani do sięgania po swoje marzenia, zainspirowani do rozwoju,  a w Warszawie zawiążą przyjaźnie na całe życie. Liczę, że jeszcze przez wiele lat będziecie wspominać ten pobyt w stolicy  i będziecie chodzącym dowodem na to, że udział w CEMS Chance może mieć realny wpływ na dorosłe życie.

 

 

A –  i jeszcze słówko o mnie 😉 Jestem studentką drugiego roku na SGH. W Warszawie mieszkam zdecydowaną większość życia, ale pochodzę z Kluczborka, o czym wspominam przy każdej możliwej okazji. Jestem chodzącym wulkanem energii, niepoprawną optymistką  i, jak twierdzą niektórzy, „rakietą” Z pasji i zainteresowań – uwielbiam poznawać nowych ludzi, montować filmiki, jeździć na nartach, uczyć się języków obcych, zgłębiać tajniki technik pamięciowych, a także śpiewać – mimo że nie umiem. Z mojej twarzy nigdy nie znika uśmiech, więc mam nadzieję, że podczas Waszego pobytu w Warszawie, uda mi się Was zarazić moją pozytywną energią. Do zobaczenia już w grudniu! 🙂

KASIA KUJAWA, koordynator CEMS Chance XI

 

Cześć! Mam na imię Wojtek i jestem studentem II roku SGH. Pochodzę z Bydgoszczy i to tam spędziłem większość swojego życia. Na co dzień nie mogę usiedzieć w miejscu i pasjonuje mnie bardzo wiele rzeczy. Uwielbiam podróżować, a ze szczególną sympatią podchodzę do wszelkiej maści gór oraz Japonii. Kocham także kolarstwo, bieganie, gotowanie, narciarstwo, muzykę i tak jeszcze mógłbym wymieniać i wymieniać. 😀 W Chance zaangażowałem się, aby poznać was bliżej i być może zmotywować do jednej z moich licznych pasji. A może Ty zachęcisz mnie do czegoś nowego? Do zobaczenia w Warszawie, I can’t wait!

WOJTEK BRONISZ, koordynator teamu partnerów korporacyjnych

 

 

Hej, mam na imię Monika 🙂 Jestem w Warszawie drugi rok i po takim czasie jestem już w stanie Wam coś tutaj pokazać 🙂 Uwielbiam taniec, a aktualnie jestem wielką fanką salsy. Gdy tylko jest taka możliwość trenuję wszystko, na co pozwala mi czas. W Chancie biorę udział po raz drugi i na pewno nie ostatni. Jestem pewna, że spotkanie z Wami będzie tak samo inspirujące jak to pół roku temu i da Wam tyle radości ile uczestnikom dziesiątej edycji. Do zobaczenia już w grudniu!

MONIKA LUBECKA, koordynator teamu barterów

 

 

Cześć, tu Mikołaj. Na SGH-u od roku, a od urodzenia z Jarosławia. Bywa, że podróżuję, gram na fortepianie, próbuję coś na gitarze, gram w przeróżne spoty. Będąc w CEMS Clubie nie wyobrażam sobie nie wziąć udziału w takim projekcie jak Chance. Mogę Wam zagwarantować, że zrobimy wszystko żebyście podczas pobytu w Warszawie dostali ogromną dawkę inspiracji i żeby to były jedne z najlepszych dni w Waszym życiu!

MIKOŁAJ REJTEROWSKI, koordynator teamu instytucji

 

 

Cześć! Mam na imię Natalia i pochodzę z Chełma – niewielkiego miasta położonego we wschodniej Polsce. Jest już mój drugi rok w Szkole Głównej Handlowej – studiuję Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. W wolnym czasie uczę się języków obcych – właściwie wszystkich, jakie wpadną mi w ręce (mój najnowszy „nabytek” to chiński), planuję podróże, śpiewam i pochłaniam jedną książkę za drugą. Ciężko mnie wygonić z kuchni – uwielbiam piec i gotować, a moi znajomi śmieją się, że jestem dla nich jak dobra matka, która o wszystkich dba i dopilnuje, aby nikt nie wyszedł głodny i zagubiony… ? Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła zaopiekować i Wami!

NATALIA WOJTASZUK, koordynator teamu merytoryki i rozrywki

 

 

 

Siemaneczko, mam na imię Maciek! Jestem studentem trzeciego roku w SGH i jestem z Warszawy. Od kilku ładnych lat zajmuję się muzyką, mam zespół i komponuję. Jestem fanatykiem wszystkiego co związane z Hiszpanią, muzyką rockową i elektroniczną, a także Jamesem Bondem i Alfą Romeo. Nie wyobrażam sobie przyjemniej spędzonego czasu niż na koncercie w towarzystwie znajomych, poza tym marzę o powrocie na mojego Erasmusa w Sewilli 🙂 Bardzo się cieszę, że będę mógł spotkać się z Wami przy okazji projektu Chance i liczę, że będzie to dla Was czas wyjątkowy. Do zobaczenia! 🙂

MACIEK KWASIBORSKI, koordynator teamu logistyki

Siemka Nazywam się Agnieszka i jestem studentką drugiego roku na SGH. Kocham podróżować, całymi dniami mogłabym planować kolejne podróże w najróżniejsze zakątki świata. Poznawanie nowych ludzi i ich kultury jest dla mnie niesamowitym doświadczeniem. W wolnych chwilach uwielbiam uprawiać sport, czytać książki i spędzać czas ze znajomymi. Dzięki CEMS Clubowi mogę się rozwijać i uczyć. Mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się i spędzimy razem kilka niezapomnianych dni!

AGNIESZKA GRZYB, koordynator teamu promocji

 

Hej tu Martyna! Pochodzę ze Szczecina, studiuję już 2 rok w Warszawie i zdarzyło mi się mieszkać we Wrocławiu, który uwielbiam! Jeśli tylko mam wolne, uciekam stopem za granicę. Co roku staram się wybierać nowe miejsce, gdzie jeszcze mnie nie było i przez co najmniej 2 miesiące zapoznawać się z nową kulturą. W tym roku była to Gruzja, Armenia i Iran, a w następnym mam nadzieję, że uda mi się podbić słoneczną Brazylię! Uwielbiam trekking w górach, a w tamtym roku odkryłam kitesurfing, który podbił moje serce. Cieszę się że już niedługo będziemy mieć okazję się poznać!

MARTYNA WOŹNIAK, koordynator teamu promocji

 

 

 

Hej! Mam na imię Karolina i studiuję na SGH już drugi rok. Swiat jest zbyt duży i ciekawy, by ograniczać się do paru zainteresowań, dlatego co chwila próbuję nowych rzeczy. Włoska kuchnia, sport, a może teatr? Na pewno nie będziemy się nudzić 🙂 ? Do zobaczenia w grudniu!

KAROLINA JASTRZĘBSKA, koordynator teamu rekrutacji

 

 

Cześć! Pochodzę z Białegostoku i jestem studentką drugiego roku studiów licencjackich. Moją największą pasją jest sport, w szczególności lekkoatletyka. Wolną chwilę staram się spędzać aktywnie, ale przyjemność sprawia mi również wieczór z dobrą książką lub filmem. CEMS Chance to dla mnie wyjątkowy projekt, ponieważ uskrzydla i motywuje nie tylko samych uczestników, ale i nas – organizatorów. Do zobaczenia w Warszawie! 🙂

IWONA DŹWIL, koordynator finansów

 

 

Hej hej, nazywam się Justyna i studiuję na trzecim roku SGH. Pochodzę z Gdańska, o czym wspominam kiedy mogę, z wielką chęcią zapraszam i oprowadzam po nieznanych zakątkach mojego miasta. 🙂 Uwielbiam żeglarstwo i chętnie próbuje wszelkich sportów wodnych, a na ten moment marzę o nurkowaniu w ciepłych krajach! Chance jest dla mnie niesamowicie inspirującym projektem, który pokazuje jak kilka dni może całkowicie zmienić kolejne lata poszerzając horyzonty i budząc w nas motywację do działań, dlatego nie mogę się już doczekać, kiedy przyjedziecie i się poznamy! :))

JUSTYNA GÓRSKA, koordynator grafiki

 

Cześć! Jestem Piotrek i studiuję na trzecim semestrze. W Warszawie mieszkam od nieco ponad roku, a pochodzę z Bydgoszczy. Interesuję się praktycznie wszystkim, co tylko choć trochę mnie zaciekawi, więc na pewno nie zabraknie nam tematów do pogadania. Jeżeli w Twej duszy ciągle gra muzyka to zapewniam Cię, że już po kilku chwilach będziemy wyśpiewywali słowa jakiegoś szlagieru. Mam nadzieję, że razem spędzimy kilka fajnych dni, które zmienią nasze życie 🙂 Do zobaczenia już w grudniu!

PIOTR SZULC, członek teamu partnerów korporacyjnych

Siemanko, jestem Maciek, mam 20 lat, jestem studentem drugiego roku na SGH, od 5 lat mieszkam w Warszawie, ale większość życia spędziłem w małej miejscowości. Interesuję się kalisteniką, lubię obejrzeć dobry film, czasem też coś przeczytam 😀 W Chance’a zaangażowałem się, żeby zachęcić Was do studiowania na naszej uczelni. Zapraszam Was do Warszawy, postaramy się, żeby były to dla Was ciekawe, interesujące i inspirujące dni! Pozdro i do zobaczenia!

MACIEJ ŁÓJ, członek teamu partnerów korporacyjnych

 

 

Siemka! Jestem studentką drugiego roku na SGH i pochodzę prawie znad morza, bo ze Szczecina. Moja pasją jest bieganie, jest to mój najlepszy sposób na odreagowanie wszystkich problemów. Swoją drogą jeszcze 4 lata temu była to jedna z najgorszych rzeczy, które musiałam robić na wfie w szkole! Dlatego jeśli jest na świecie coś, czego nigdy nie wyobrażacie sobie robić z uśmiechem na ustach, to myślę że jestem najlepszym przykładem, że do wielu rzeczy można się przekonać! CEMS Chance postrzegam jako idealną okazję do pomocy osobom, które naprawdę tego potrzebują. A radość, uśmiech na ustach uczestników (i wierzę, że ich przyszłe, wielkie sukcesy) będą na pewno motywacją do dalszego działania i poczucia, że nic nie było zrobione na marne.

KAROLINA BUTKIEWICZ, członek teamu partnerów korporacyjnych

 

 

Hej! Mam na imię Paulina i jestem studentką drugiego roku SGH. W wolnych chwilach oglądam mecze siatkówki, konkursy skoków narciarskich, a także uczę się języków obcych. Od dziecka moją pasją jest również taniec. Bardzo zachęcam Was do wzięcia udziału w naszym projekcie, jestem pewna, że będziemy się świetnie bawić!

PAULINA HOFFMAN, członek teamu rekrutacji

 

 

 

Cześć! Nazywam się Marcin i obecnie jestem na drugim roku Finansów i Rachunkowości na SGHu. W Warszawie mieszkam od ponad roku, a pochodzę z Katowic. Od wielu lat trenuję narciarstwo alpejskie, startuję też w barwach naszej sekcji na zawodach. Poza tym jestem sportową duszą, lubię zdrową rywalizację. W grudniu będę miał przyjemność współorganizowania Chance’a już po raz drugi. Uważam, że jest to wspaniały i unikatowy projekt, a dowodem tego jest fakt, że to już XI (!) edycja. Liczę na to, że niedługo zobaczymy się w stolicy – do zobaczenia!

MARCIN MADEJ, członek teamu logistyki

Hej! Jestem studentką drugiego roku na SGH i pochodzę z niewielkiej miejscowości niedaleko Stalowej Woli na podkarpaciu. W wolnym czasie uwielbiam chodzić z przyjaciółmi na koncerty muzyki rockowej, alternatywnej i każdej innej, która wpadnie mi w ucho poznając przy tym nowych ludzi i nowe miejsca w Warszawie i nie tylko 😉 Moją pasją jest także fotografia, montowanie filmików, pieczenie słodkości oraz podróżowanie 😉 CEMS Chance dla mnie to przede wszystkim jego wspaniali uczestnicy i niesamowita atmosfera, jaką wszyscy razem tworzymy 🙂 Dlatego już teraz nie mogę się doczekać, żeby was poznać! Do zobaczenia na CEMS Chance XI!!!

ANIA ROCZNIAK, członek teamu barterów

 

 

 

Cześć! Krótko i na temat! Jestem Paweł, mam 21 lat, jestem absolwentem Chance’a IV. Obecnie studiuję MIESI na II roku studiów licencjackich. Nie ma rzeczy które by mnie nie interesowały, chyba, że są mało interesujące. W wolnym czasie lubie obejrzeć dobry meczyk, zagrać meczyk, obejrzeć dobre kino albo wyczillować w ciszy i przy książce. Chance to niezwykła okazja byś zobaczył jak niesamowity jesteś. Ja już odkryłem To w Sobie. Teraz czas na Ciebie! Czekamy Tu!

PAWEŁ TAMA, członek teamu logistyki

Cześć jestem Paweł, ale i tak wszysycy mówią do mnie Chruszczu. W Warszawie mieszkam od ponad roku i wbrew pozorom to miasto nie jest wcale takie złe. Pobyt tutaj pozwolił mi na nowo odkryć swoje zainteresowania i dał motywację do działania. Mam nadzieję, że gdy przyjedziesz tutaj na długo zapamiętasz te kilka dni, które dadzą ci pozytywnego kopa, dzięki czemu CEMS Chance na długo pozostanie w twojej pamięci.

PAWEŁ CHRUSZCZEWSKI, członek supportu teamu barterów

 

 

 

Cześć! Mam na imię Ania i jestem studentką II roku studiów licencjackich. Pochodzę z Tomaszowa Mazowieckiego – miejscowości położonej w centralnej Polsce. Uwielbiam podróżować i najchętniej każdą wolną chwilę spędzałabym poznając nowe kraje, ludzi, kulturę. Gdy tylko mam trochę wolnego czasu i funduszy, biorę plecak i wyruszam w nieznane. Projekt CEMS Chance to przede wszystkim wspaniali ludzie, rozwój, energia do działania, motywacja, inspiracja, plany i marzenia! Osobiście miałam okazję wziąć udział w IV edycji CEMS Chance i jestem pewna, że udział w tym projekcie pomoże Wam „rozwinąć skrzydła”. Do zobaczenia w Warszawie!

ANIA BŁASZCZYK, członek teamu merytoryki i rozrywki

Hej! Jestem Hela, studiuję na II roku studiów licencjackich w SGH oraz na wydziale prawa UW. Staram się mądrze łączyć dwa kierunki studiów (co bywa frustrujące, ale daje dużo satysfakcji), od dziecka uwielbiam czytać książki i rysować (chyba jestem niespełnioną artystką). Interesuje mnie szeroko pojęta kultura (kino, teatr, muzyka), podróże i taniec. Staram się rozwijać pasje do języków obcych (głównie angielskiego i francuskiego). Najbardziej chciałabym nauczyć się włoskiego, szycia i polecieć do Nowego Jorku! Mam nadzieję, że pogadamy już niedługo w Warszawie.

HELA SAŁASIŃSKA, członek zespołu rekrutacji, merytoryki i rozrywki

 

 

 

Cześć! Jestem Bartek i na SGH studiuję już trzeci rok. Moją zdecydowanie największą pasją jest muzyka, jako basista przez kilka lat wraz z zespołem okupowaliśmy garaże naszych rodziców, a od niedawna stawiam pierwsze kroki w tworzeniu muzyki elektronicznej. Prywatnie – wielki fan Rogera Federera i Michaela Phelpsa, niestety jako tenisista i pływak jeszcze trochę brakuje mi do ich poziomu ? Chcę wziąć udział w Chance ponieważ w czasach szkolnych sam zostałem skutecznie zainspirowany i wiem jak bardzo pomaga to w podejmowaniu ważnych decyzji. Miło będzie Was poznać!

BARTEK MACIĄG, członek teamu merytoryki i rozrywki

 

 

 

Cześć:) Jestem studentem 2 roku studiów licencjackich. Moją pasją są nowe technologie i ludzie. „Po godzinach” interesuję się psychologią, informatyką i e-sportem, a także piszę strony internetowe. W wolnym czasie lubię poczytać albo w coś pograć – np. siatkę, tenisa, także e-sport. Lubię też czytać książki, głównie kryminały. Do zobaczenia w Warszawie! 🙂

DAREK GRZYWACZ, członek zespołu promocji, admin www

 

 

 

Cześć! Nazywam się Ola i na SGH studiuję już drugi rok. Pochodzę ze Śląska, choć ostatnie lata spędziłam w Krakowie. Moją największa pasją są podróże, ponieważ uwielbiam poznawać nowych ludzi, miejsca i kultury. Gotowanie, dobra książka lub film oraz przyjaciele, to według mnie najlepszy pomysł na spędzenie wolnego czasu. Mam przyjemność współorganizować projekt CEMS Chance już po raz trzeci. Do zobaczenia w grudniu! 🙂

OLA KRZEMIEŃ, członek teamu rekrutacji

Hej kochani! 🙂 Pochodzę z Krakowa, teraz jednak mieszkam w Warszawie i jestem studentką pierwszego roku studiów licencjackich w Szkole Głównej Handlowej. Moją największą pasją jest TANIEC, a szczególnie modern jazz, balet i taniec współczesny; marzę by zostać tancerką 🙂 Oprócz tego jestem miłośnikiem wszelkich podróży i początkującym odkrywcą egzotycznego świata, chętnie poopowiadam o australijskich kangurkach czy przygodach w meksykańskich dżunglach. Mam dużo pozytywnej energii, ciekawych pomysłów, a uśmiech nigdy nie znika z mojej twarzy. Uprawiam też wiele sportów, pływam, żegluję, jeżdżę na nartach, gram na pianinie i w teatrze, także słowo NUDA jest mi obce:) Nie mogę się doczekać, kiedy przyjedziecie i będziemy mogli cudownie spędzić zaplanowany czas! Wierzę, że projekt Chance da Wam szansę na poszerzenie horyzontów, odkrycie własnych możliwości, ale przede wszystkim gwarantuję, że zapewnimy Wam radosne i emocjonujące chwilę:) Buziaki i do zobaczenia!

MARYSIA SALWIŃSKA, członek teamu merytoryki i rozrywki

 

Hejo! Jestem studentem pierwszego roku na SGH, alumnem 4 edycji CEMS Chance oraz dumnym z pochodzenia Ślązakiem 😀 Jestem bardzo aktywną osobą, nie potrafię usiedzieć w miejscu i wszędzie mnie pełno. Znajomi boją się, że pewnego dnia otworzą lodówkę, a z niej wyskoczy Linek 😀 Interesuję się koszykówką, w którą uwielbiam grać, a w zimowe noce oglądać zmagania moich ukochanych Byków w NBA. Poza tym kocham wszelkiego rodzaju podróże, z naciskiem na te rowerowe. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i spędzać z nimi czas, poznając ich pasję, słuchając o ich życiu i doświadczeniach, co jest niesamowicie inspirujące. Mogę Was zapewnić, że projekt CEMS Chance to coś NIESAMOWITEGO! Jako uczestnik spędziłem tu w Warszawie jedne z najlepszych dni w swoim życiu, poznałem niezwykłych ludzi, którzy dali mi mnóstwo inspiracji i motywacji do działania, co zmieniło moje życie i sprawiło, ze jestem, kim jestem. Dlatego serdecznie zapraszam do udziału w tym przedsięwzięciu i widzimy się już niebawem! 😀

MACIEK LINEK, członek teamu rozrywki i merytoryki

Cześć wszystkim! Mam na imię Basia (dla znajomych Czaro) i obecnie jestem na pierwszym roku studiów licencjackich w Szkole Głównej Handlowej. Uwielbiam tańczyć, grać w siatkówkę, często spotkacie mnie z komputerem i masą programów graficznych. Poza tym jestem bardzo mocno uzależniona od kawy i filmów science fiction. Cieszę się, że Was poznam i czekam na to z niecierpliwością!

BASIA SZCZEPANEK, członek teamu promocji

 

 

 

Hej, jestem Aleks, student pierwszego roku i świeżo upieczony członek CEMS Clubu. Bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w tak wyjątkowym projekcie jakim niewątpliwie jest CEMS Chance. Ja w 4 słowach? Lubię zabawę i wyzwania. Jeżeli Ty również, zachęcam gorąco do wzięcia udziału w CEMS Chance.

ALEKS WASILEWSKI, członek teamu rozrywki i merytoryki

 

 

 

Hejka, tu Iza – studentka pierwszego roku SGH, rodowita warszawianka, pełna pasji artystyczna dusza. Taniec i muzyka zdecydowanie definiują mnie jako osobę. Tańczę od ZAWSZE, teraz głównie taniec współczesny, klasyczny i modern jazz, gram też na skrzypcach. Uwielbiam wyznwania, wciąż pragnę się rozwijać, poznawać nowych ludzi, nowe kultury i środowiska. Z niecierpliwością czekam, by Was poznać. Jestem pewna, że spędzimy razem niezwykle inspirujący i niezapomniany czas!

IZA ZAGÓRNA, członek teamu barterów

 

 

Siemaneczko! Jestem studentką pierwszego roku oraz świeżakiem w CEMSie. Chance to mój pierwszy projekt studencki i z tego powodu jestem mega podeskscytowana! Pochodzę z Wrocławia, jednak po miesiącu mieszkania w Warszawie można powiedzieć, że się tu odnalazłam i z miłą chęcią Tobie również w tym pomogę! Podobno jestem bardzo otwarta i towarzyska, a moje zmarszczki na twarzy tylko potwierdzają, że ciągle się śmieję 😀 Bardzo lubię podróżować i być ciągle w ruchu – szybko się nudzę, zatem staram się zawsze spędzać czas aktywnie (snowboard, żeglarstwo, gokarty, zumba, tenis, koszykówka). Lubię wyzwania i adrenalinę – obiecuję, że nie będziemy się nudzić 😉 Bardzo chciałabym Was poznać, podzielić się moimi doświadczeniami, pomóc w podejmowaniu decyzji. Nie wahaj się i aplikuj! Do zobaczenia!

OLA DZIK, członek teamu partnerów korporacyjnych

Hej:) Nazywam się Aga i już drugi rok studiuję na SGH. W wolnych chwilach bardzo lubię podróżować, uprawiać sport, czytać ksiązki, oglądać seriale i spędzać czas ze znajomymi. Zdecydowanie jestem typem wariata i duszy towarzystwa, więc nie mogę się doczekać, aż będziemy mieli okazję się poznać! Podczas Chance’a postaram się napełnić Was toną pozytywnej energii i sprawić, że wyjazd zostanie w pamięci na długo jako wspaniałe doświadczenie i możliwośc odkrycia samego siebie na nowo! Do zobaczenia wkrótce!

AGA PRZYBYŁ, członek teamu partnerów korporacyjnych

 

Cześć wszystkim! Mam na imię Aneta i pochodzę z miejscowości Krynka, na pograniczu województwa mazowieckiego i lubelskiego. Obecnie jestem na drugim roku studiów licencjackich. Co do moich pasji? Interesuje się hand madem, a w szczególności wyszywankami krzyżykowymi. Pewnie nigdy o tym nie słyszeliście, ale jeszcze nic straconego. Biegam, ćwiczę, po prostu lubię sport! Jest to najlepsza forma na wyładowanie swoich emocji. Podróże? Czemu nie, warto poznawać świat, inne kultury, nowych ludzi. Warto ryzykować i się nie poddawać. To cała ja. Znajomi podkreślają, że jedną z moich najbardziej widocznych cech jest radość, pozytywne myślenie i upartość w dążeniu do celu, i tak właśnie jest. Marzenia tworzą się w podświadomości i to od nas zależy czy pozwolimy im się zrealizować. Wspólnymi siłami sprawimi, aby wasze umysły wypełniły się nowymi pomysłami. Czekamy na Was w grudniu, do zobaczenia!

ANETA WERESZCZYŃSKA, członek teamu partnerów korporacyjnych

Hej, jestem góralką rodem z Żywca i pierwszoroczniakiem na SGH. Bardzo lubię spać, ale kiedy już muszę robić coś bardziej wymagającego to idę pobiegać,
a podczas biegu wpadam na pomysły mniejszych i większych projektów. W towarzystwie jestem tą osobą, która zna wszystkie teksty piosenek (i zawsze z tego korzysta).
Nie mogę się doczekać, żeby dowiedzieć się czegoś o Was 🙂

KAJA BOGDAN, członek teamu logistyki

 

 

 

Hej! Mam na imię Weronika, jestem studentką pierwszego roku na SGH. Pochodzę z Kutna, małej miejscowości w centralnej Polsce. Kocham podróże, te bliższe i dalsze, szczególnie w dobrym gronie rodziny czy przyjaciół. Lubię też eksperymentować w kuchni, nie zawsze wychodzi to perfekcyjnie, ale uczę się i sprawia mi to ogromną przyjemność. Byłam uczestniczką VI edycji CEMS Chance, dlatego właśnie tak bardzo wierzę w ideę tego projektu. Chciałabym przekazać Wam przynajmniej tyle pozytywnej energii ile przekazano mi, kiedy to ja tego potrzebowałam.

WERONIKA MICHALSKA, członek teamu barterów

 

 

Hej! Jestem na pierwszym roku SGHu i CEMSowym świeżaczkiem. Pochodzę z Giżycka – niewielkiej miejscowości w samym sercu przepięknych Mazur. W życiu kocham niebanalne kombinacje dlatego łączę swoje pasje, by uczynić je jeszcze bardziej wartościowym. Połączenie harcerstwa i podróży zaoowocowało już swego rodzaju wolontariatem w odległym Kirgistanie. A to dopiero początek! Dodatkowo trenuję łucznictwo konne… Nie mogę się już doczekać, gdy będę miała okazję was poznać! Przysięgam rozsiewać pozytywną energię i skłaniać do realizacji marzeń. Bo da się!

JULIA SKRZEKUT, członek teamu rekrutacji

 

 

 

Witojcie! Jo je Aleks, z piknego Bielska pochodze, na południu Polszczy. Jo je dencer, jakich mało, choć tańcuję dopero dwie wiosny, już w miarę ogarniam hip-hop, dancehall, house i jazz, z czego mym najulubieńszym dancehall jest. Jo je też zainteresowny podróżami wszelakimi. Marzy mi się wycieczka po Japoni i Nepalu. Uwielbiam kreatywne działania i nowe wyzwania. Wyróżnia mnie dość długie włosie, co je na głowie noszę. Na wsi godają, że takie babskie, ale jo je bardzo lubię. Widzimy się na parkiecie! 😀

ALEKS TOMALA, członek teamu promocji

Hejo hejo! Nazywam się Ola i udało mi się już przetrwać pierwszy rok jako studentka SGH. Ponieważ bycie pierwszoroczniakiem jest super, od października mam ten status na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie znalazłam się z powodu prawniczej pasji z dzieciństwa. Oprócz tego kocham podróżować, by poznawać życie inne niż u nas w Polsce. Znajomi mówią, że jestem egzemplarzem nadto miłym dla świata i nadto ambitnym, ale ja osobiście nie uważam, żeby to było coś złego. Nie umiem się nudzić i każdą wolną chwilę poświecam na rower, wypady ze znajomymi albo planowanie kolejnego wyjazdu w góry, żeby pośmigać na nartach i desce! Mam nadzieję, że uda mi się Was przekonać, że rodowita Warszawianka też może pałać dobrą energią i częstować innych uśmiechem, dlatego już nie mogę się doczekać waszego przyjazdu! Do zobaczenia w grudniu 🙂

OLA WYDERKA, członek teamu rekrutacji

 

 

 

Cześć! Jestem podwójnym pierwszoroczniakiem – zarówno na SGH jak i w CEMSie. Pochodzę z Krynicy-Zdrój, do gór nie mam daleko, więc nie mogłabym nie kochać jazdy na nartach. Nie lubię siedzieć w miejscu, czas wolny spędzam aktywnie – uwielbiam pływać, chodzić po górach i podróżować, a moim ulubionym sposobem na zły humor jest gotowanie. Poznawanie nowych ludzi sprawia mi niesamowitą radość, więc nie mogę się doczekać, aż odwiedzicie nas w Warszawie!

EMILIA KMAK, członek teamu logistyki

Cześć, jestem Hania! Studiuję na pierwszym roku SGH. Pochodzę z Bielska – Białej – malowniczo położonej stolicy Podbeskidzia. Uwielbiam podróże i języki obce – moją pasją od wielu lat jest język rosyjski. W tym roku, dzięki mojemu uporowi, udało mi się spełnić moje ogromne marzenie i odwiedzić przepiękne miasto rosyjskich carów – Petersburg. Nie ma marzeń nie do spełnienia – ja swoje realizuję każdego dnia. Teraz czas na Was! Odwiedźcie nas w grudniu i zainspirujcie się do odnoszenia sukcesów i dążenia do swoich marzeń.

HANIA SIUTA, członek teamu logistyki

 

 

 

Cześć! Nazywam się Jacek, ale możesz się do mnie zwracać po wschodniobrzmiącym nazwisku Borys, do czego po gimnazjum już przywykłem. W Warszawie i na SGHu jestem drugi rok, a moim miastem rodzinnym jest stolica wungla – Katowice. W wolnym czasie poza fedrowaniem oddaje się innym pasjom takim jak sporty ekstremalne, języki obce, podróże i motoryzacja. Jestem osobą aktywną, która nie potrafi długo usiedzieć w jednym miejscu i nie mogę się już doczekać, żeby się z Wami spotkać i porozmawiać. Do zobaczenia w grudniu!

JACEK BORYS, członek teamu barterów

 

Cześć, mam na imię Marcin. Lubię brać udział w różnych wydarzeniach kulturalnych. W liceum organizowałem festiwale teatralne i koncerty. Startowałem też w olimpiadach z ekonomii. W wolnym czasie trenuję lekkoatletykę.

MARCIN ANTOSIUK, członek teamu rekrutacji

 

 

Hejka! Jestem Martyna, rozpoznać mnie można po nieschodzącym uśmiechu z twarzy, podobno zaraźliwym. Jestem bardzo otwartą i kontaktową osobą oraz sprawia mi ogromną radość poznawanie nowych ludzi. Kolejną nieodłaczna częścią mojego życia jest adrenalina, to ona napędza mnie do działania. Pochodzę z Gdyni, co staram się podkreślać na każdym kroku. Kocham plażę, a co za tym idzie wszystkie sporty wodne, aktualnie jestem zafascynowana surfowaniem! Uwielbiam poznawać nowe miejsca i kulturę. Fascynuje mnie spełnianie marzeń, więc jeśli Waszym marzeniem jest otworzenie się na nowe możliwości, to Cems Chance to coś dla Was!

MARTYNA GŁAZIK, członek teamu partnerów korporacyjnych

Siemka! Nazywam się Wiktoria i jestem studentką pierwszego roku studiów licencjackich na SGH oraz od kilku tygodni stawiam swoje pierwsze kroki w CEMS Clubie. Pochodzę z Roztocza, dokładnie z Zamościa, jest to moje miejsce na ziemi. Wypady z przyjaciółmi na zajmojskią starówkę lub za miasto do małych roztoczańskich miejscowości i lasów to mój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu. Coś bez czego nie mogę się obyć to muzyka – słucham jej w każdej możliwej chwili, a koncerty i imprezki, na których można potańczyć to mój żywioł. Chętnie poznaję nowe osoby i miejsca. Razem z tegorocznym Chance Teamem z niecieprliwością czekamy, aby poznać również was. Do zobaczenia!

WIKTORIA ZAPORA, członek teamu promocji

 

 

 

Hejka! Mam na imię Ala i jestem studentką drugiego roku na SGH. Uwielbiam poznawać zagraniczne kultury, a przy tym uczyć się języków obcych. Mam ambitne plany, aby nauczyć się wszystkich języków świata ;D Interesuję się kulturą antyczną i łaciną. Uwielbiam piłkę nożną (oczywiście oglądać – Hala Madrid!) oraz koszykówkę (czasami nawet gram). Uwielbiam aktywne życie i ludzi, którzy takie prowadzą. Dlatego też, obiecuję Wam, że te 5 dni w Warszawie spędzicie bardzo aktywnie – do zobaczenia!

ALA DYLĄG, support

Hej! Jestem Łukasz i do Warszawy trafiłem z Gdańska! Na SGH studiuje Finanse i Rachunkowość, a w wolnych chwilach zdarza mi się też postudiować Prawo na Uniwersytecie Warszawskim 😉 Latem bardzo lubię pływać na kitesurfingu, a gdy przychodzi zima wskakuje na deskę snowboardową! Jednak największą przyjemność sprawia mi poznawanie ciekawych ludzi 🙂 Do zobaczenia na SGH!

ŁUKASZ KREFT, support

 

 

 

 

Cześć, jestem Kuba, jestem studentem drugiego roku Finansów i Rachunkowości i pochodzę z Warszawy. W największym stopniu interesuję się sportem: piłką ręczną, którą trenuję już od 10 lat a także koszykówką (jestem zagorzałym fanem NBA). Czekam z niecierpliwością aż się poznamy do zobaczenia!

KUBA WITKOWSKI, support

 

Hej! Nazywam się Julia i jestem studentką I roku na SGH. Moją pasją są podróże oraz literatura. Lubię podejmować się nowych wyzwań i udowadniać zarówno sobie, jak i innym, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Mam w sobie wiele pozytywnej energii, którą postaram się Was zarazić podczas CEMS Chance. Do zobaczenia!

JULIA STOLPA, support

 

 

Hej! Jestem Pata. Na SGHu studiuję trzeci rok i to przez całkowity przypadek. Dlaczego? To długa historia, którą zapewne będziecie mieli okazję poznać. Przyszła pani menadżer, optymistyczna realistka, niespełniona pani reżyser, wulkan energii, niedoszła uczestniczka YOU CAN DANCE, przyszły polski MasterChef – tak to właśnie JA. Kocham odkrywać, uczyć się i doświadczać nowych rzeczy, dlatego liczba moich dziwacznych zainteresowań z dnia na dzień jest coraz większa. Dzień bez wywołania uśmiechu u innej osoby jest dla mnie dniem straconym! Uwielbiam zarażać pozytywną energią i mam nadzieję, że już w grudniu wspólnie podbijemy Warszawę! Czekam na Ciebie!

PATRYCJA WASZCZUK, support

Cześć! Jestem Szymon i studiuję na 5 roku! Interesuję się fotografią, więc kiedy tylko mogę chwytam za aparat. Kocham też sporty wodne, ostatnio zacząłem przygodę z windsurfingiem! CEMS Chance jest świetną możliwością, żeby poznać nowych ludzi i zmotywować się do działania, zarówno dla uczestników jak i organizatorów! Dlatego czekam już na Wasz przyjazd!

SZYMON PATEREK, support

 

 

 

 

Sieeeemanko! Nazywam się Wika, jestem studentką II roku Finansów i Rachunkowości. Opróćz mojej pasji i miłości, którą jest jedzenie (a co za tym idzie, gotowanie), uwielbiam czytać, przede wszystkim biografie lub książki historyczne. Zawsze interesowałam się językami obcymi, ale najbardziej mnie ciekawią nowi ludzie. Mam nadzięję że niedługo o każdym z Was dowiem się bardzoo duużo Oprócz tego, na co dzień jestem istnym wulkanem energii i entuzjazmu. Już nie mogę się doczekać kiedy się spotkamy, do zobaczenia w grudniu! :>

WIKA GIERLAK, support

Cześć! Studiuję już IV rok na naszej uczelni na kierunku e-biznes, pochodzę z Warszawy. Interesuję się przeróżnymi sportami, w przeszłości trenowałem piłkę nożną. To wtedy poznałem wartość pracy w grupie, wspólnego pokonywania trudności i realizowania celów. Razem możemy więcej, dlatego chciałbym w czasie naszej współpracy pomóc Wam w rozpoznaniu własnych zalet i budowaniu wokół nich swojego planu na przyszłość. Połączmy siły podczas CEMS Chance!

TOMEK DOBRZENIECKI, support

 

 

 

 

Cześć! Jestem studentem III roku na kierunku MIESI. Pochodzę z centralnej Polski – z Tomaszowa Mazowieckiego. Wachlarz moich zainteresowań jest dosyć szeroki – od muzyki przez sport aż po podróże i nowe technologie. Mam milion pomysłów na minutę i nie cierpię bezczynności. Uwielbiam nowe wyzwania. Dobrze spędzony czas? Aktywnie spędzony czas! Energię odnajduje w innych osobach. Nie ma bardziej inspirujacego i motywującego projektu niż CEMS CHANCE! Jeśli nie wierzysz, przyjedź i sprawdź. Widzimy się w grudniu!

MACIEK KABATA, support

Cześć! Mam na imię Karol, a swoją przygodę z Szkołą Główną Handlową w Warszawie zacząłem 3 lata temu. Studiuję Finanse i Rachunkowość oraz udzielam się w CEMS Club Warsaw. Działam w CEMS Chance od VII edycji tego projektu i za każdym razem odkrywam coś nowego w tych młodych osobach! Sam interesuje się fotografią, podróżami oraz kulturą brytyjską Trzy słowa które mnie najlepiej opisują to: kreatywny, zabawny oraz optymistyczny! Do zobaczenia w Warszawie

KAROL DUDEK, support

 

 

 

 

Cześć, mam na imię Zuza, studiuje na drugim roku studiów licencjackich. Do Warszawy przyjechałam z Kutna. Jeżeli teraz po raz pierwszy słyszysz o istnieniu tego miasta mogę Cię zapewnić ze po paru dniach spędzonych ze mną historię Kutna poznasz aż za dobrze Interesuje się literaturą brazylijską, uwielbiam śpiewać i tańczyć. Jestem niezwykle energiczną osobą i już nie mogę sie doczekać kolejnej edycji CEMS Chance.

ZUZIA CEGIELSKA, support