Masz pytania? Napisz do nas!
cemschance@gmail.com lub chance@cemsclub.pl

CEMS Club Warszawa
CEMS Chance na Facebooku

CEMS Club Warsaw
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Al. Niepodległości 162 pokój 66b
02-554 Warszawa

 

 

Koordynator CEMS Chance XVI
Gabriela Szpila
gabriela.szpila@cemsclub.pl

Koordynator ds. Patronatów
Maja Karolak
maja.karolak@cemsclub.pl

Koordynator ds. Partnerów Korporacyjnych
Zuzanna Tukalska
zuzanna.tukalska@cemsclub.pl

Koordynator ds. Merytoryki
Mateusz Grabarczyk
mateusz.grabarczyk@cemsclub.pl

Koordynatorzy ds. Barterów
Hanna Potasz hanna.potasz@cemsclub.pl
Grzegorz Furman grzegorz.furman@cemsclub.pl

Koordynator ds. Promocji
Gabriela Stepaniuk
gabriela.stepaniuk@cemsclub.pl