26 kwietnia 2018

Zespół CEMS Chance XIV

 

Cześć jak już tu jesteś to przy okazji poznasz nas troszeczke 😀 ! Jestem Aleks i jestem kompletnie zakręcony na punkcie tańca. Najbliższy memu sercu jest dancehall, ale trenuje też hiphop i house oraz taniec współczesny. Poza muzyką do której tańczę, jestem absolutnym fanem twórczości Kodaline, Fismoll i Lorde. Od gimnazjum jestem też wielkim fanem anime. Często bujam w obłokach, niczym typowy marzyciel… jednak dzięki samozaparciu i ciężkiej pracy wiele z moich marzeń udało mi się już spełnić. Jeśli miałbym opisać Chance jednym zdaniem o powiedziłabym że „Chance to wspaniała przygoda, która nie kończy wraz ostanim dniem projektu, ale trwa o wiele dłużej pozwalając wspaniałym ludziom poznać wspaniałych ludzi i wyzwalać na twarzach bezinteresowne uśmiechy”. W całym projekcie natomiast najbardziej cenie mentoring, gdyż wiem że to relacja w której nie tylko my staramy sie coś wam przekazać. To więź która pozwala uczyć się od siebie WZAJEMNIE czegoś nowego. Ciekaw jestem czego tym razem mnie nauczycie. Widzimy się już niedługo :D!

ALEKSANDER TOMALA, koordynator CEMS Chance XIV

Cześć! Jestem Maria – studentka pierwszego roku w Szkole Głównej Handlowej i absolutna miłośniczka projektu CEMS Chance! Uwielbiam gotować, a jeszcze bardziej jeść, najlepiej w dobrym towarzystwie. Oprócz tego kocham tańczyć i planować podróże. Pewnie tak jak wielu z was pochodzę z małego miasta – Brodnicy. Przeprowadzka do Warszawy była dla mnie wielką zmianą, jednak teraz zdecydowanie mogę powiedzieć, że kocham to miasto. Mam nadzieję, że również wy je polubicie podczas tych zbliżających sie coraz szybciej 4 dni pobytu w stolicy! Już nie mogę doczekać się waszego przyjazdu, widzimy się w maju!

MARIA CHEŁMIŃSKA, koordynator zespołu promocji 

Cześć Wszystkim! Nazywam się Piotrek i w mojej już drugiej edycji Chance’a przypadł mi zaszczyt koordynowania rekrutacji, czyli wybrania naszych 40 uczestników projektu. Pochodzę z Trójmiasta, przez co przez długi czas doskwierał mi w Warszawie brak morza, ale przekonałem się że Wisła jest równie atrakcyjna! W wolnym czasie wydaję wszystkie moje oszczędności na kino i festiwale filmowe. Mam nadzieję, że nasz projekt dostarczy wam dużo niezapomnianych wspomnień. Do zobaczenia w Warszawie!>

PIOTR STAWOWY , koordynator zespołu rekrutacji

Hejkaa! Jestem Magda, jestem studentką pierwszego roku na SGH, ale mam przyjemność już po raz drugi współtworzyć tak wspaniały projekt jak CEMS Chance! W tej edycji koordynuję kontakty z partnerami, aby niczego Wam nie zabrakło przez te 4 dni pobytu 🙂 Mam nadzieję, że Warszawa zachwyci Was równie bardzo jak mnie zachwyciła. Jestem osobą pozytywną i otwartą na nowe znajomości, więc bez obaw na pewno odnajdziecie się w naszym gronie. W wolnym czasie stawiam na aktywność fizyczną, a kiedy jeszcze pogoda dopisuje to grzech nie skorzystać i nie pospacerować po tak urokliwym mieście.>

MAGDA TYRKA, koordynator zespołu partnerów korporacyjnych

 

Witajcie kochani!
Mam na imię Magda, jestem studentką pierwszego roku na SGH a obecna edycja CEMS Chance to już druga, którą mam przyjemność współorganizować. To naprawdę cudowny projekt, który sprawia wiele radości, daje dużo dobra i powoduje wiele uśmiechów, dlatego z niecierpliwością czekam na Wasz przyjazd. Do Warszawy przyjechałam aż znad morza – z Gdańska. Moją największą pasją jest taniec, obecnie skupiam się na house dance a oprócz tego staram się jak najwięcej podróżować. Uwielbiam poznawać nowych ludzi a w wakacje wcielam się w rolę animatorki, dlatego zapewniam Was, że wspólnie spędzony czas będzie wypełniony uśmiechem i pozytywną energią. Do zobaczenia!

MAGDA DĄBROWSKA, koordynator zespołu instytucji  

Cześć! Jestem Kasia i studiuję na pierwszym roku na SGH. Mam przyjemność już drugi raz współorganizować Chance’a. Mam nadzieję, że będą to dla was tak radosne 4 dni jak dla mnie cały czas przygotowań. Zapewne jak część z was, przyjechałam z niewielkiej miejscowości – nieopodal Bielska-Białej. W wolnych chwilach uwielbiam wycieczki rowerowe, ale również i górskie, a w zimowej scenerii kocham jeździć na naratch. Bardzo się cieszę, że będę mogła kolejny raz przeżywać te wspaniałe dni pełne niezapomnianych wrażeń, które na was czekają. Do zobaczenia już wkrótce! <3

KATARZYNA FOKS, koordynator zespołu barterów

Cześć! Mam na imię Natalia i studiuję na pierwszym roku w SGH. Pochodzę z Warszawy, miasta które będa miała okazję pokazać Wam już w maju. Jestem przekonana, że spodoba się Wam u nas! To druga edycja Chance’a, przy której mam okazję pracować. Aktualnie kordynuję zespół promocji, czyli moim głównym zadaniem jest sprawienie, żeby było o nas głośno. Oprócz tego razem z moim teamem przygotujemy dla Was kilka niespodzianek, żebyście zawsze o nas pamiętali. Prywatnie jestem fanką herbaty szczególnie zielonej, spania i seriali Netflixa.

NATALIA GÓRKA, koordynator zespołu promocji

 

Helo, mam na imię Maria i studiuję na pierwszym roku na SGH. Jest to już druga edycji projektu CEMS Chance, którą współorganizuję i tym razem przypadła mi przyjemność zajmowania się merytotyką, czyli planowaniem warsztatów oraz atrakacji, w których weźmiecie udział. Od urodzenia mieszkam w Warszawie, więc chętnie pokażę Wam moje miasto oraz opowiem ciekawostki. Uwielbiam jeździć na nartach, uprawiać sporty wodne, grać na ukulele oraz rozmawiać o dinozaurach. Do zobaczenia w maju!

MARIA TURNAU, koordynator zespołu merytoryki

Hej, nazywam się Weronika i jestem studentką 2. roku Finansów i Rachunkowości na SGH. W obecnej edycji mam przyjemność koordynować finanse. Pochodzę z Kutna, niewielkiej miejscowości w centralnej Polsce. Kocham podróże, te bliższe i dalsze. W wolnych chwilach lubię eksperymentować w kuchni. W 1. klasie liceum miałam okazję uczestniczyć w projekcie CEMS Chance, dzisiaj biorę udział w organizacji tego przedsięwzięcia. Mam nadzieję, że zaczerpniecie tutaj dużo pozytywnej energii, która zaowocuje w Waszym życiu. Do zobaczenia w Warszawie!

WERONIKA MICHALSKA, koordynator zespołu finansów

Kochani ! Nazywam się Michał i jest to moja druga edycja Chance’a. Tym razem mam przyjemność koordynować logistykę. Będę starał się, aby wszystko przebiegło bez problemów oraz żebyście mieli wszystkie niezbędne rzeczy dostarczone na czas. Interesuję się sportem, ale w szczególności koszykówką, w która grałem 8 lat.

MICHAŁ FRYDRYSIAK, koordynator zespołu logistyki

 

Hej, wiemy, że chcecie nas troszkę poznać przed przyjazdem, tutaj znajdziecie kilka słów o mnie. Jestem studentką pierwszego roku na SGH, dorastałam w Gdyni i z morzem jestem bardzo związana. Jednakże po kilku miesiącach spędzonych w Warszawie muszę przyznać, że to miasto też może być piękne, w szczególności teraz, gdy wiosna zawitała i w końcu wyszło upragnione słonko! Mam nadzieję, że i Wam się tutaj spodoba! Uwielbiam spacery nad morzem, kocham muzykę, koncerty i windsurfing. Kolejna pasja to jedzenie, jak zapewne większości naszego Chancowego teamu. Kiedyś trenowałam bieganie, teraz już tylko wchodzę po schodach (nie zawodowo). Czekamy na Was, widzimy się w maju!

WERONIKA BLOK, członek zespołu partnerów korporacyjnych

Hej, zacznę od tego, że nie mogę się doczekać najbliższej edycji Chance’a! Jestem pewny, że wszyscy będziemy się świetnie bawić. Wiemy, że Wy macie super zainteresowania, a co ze mną? Dwie największe pasje to muzyka i film, potrafię godzinami wpatrywać się w ekran albo siedzieć na spotify w poszukiwaniu czegoś nowego. Kocham koncerty i festiwale! Nie ma też sportu którego bym nie lubił, tenis, piłka nożna, nawet szachy! Nie mógłbym nie wspomnieć o fotografii, ostatnio znalazłem w garażu stary analogowy aparat, z którym raz na jakiś czas wychodzę na ulicę w poszukiwaniu dobrego kadru. Warszawa to moja ukochana, macie szczęście bo wiosną i latem jest najpiękniejsza 🙃

DOMINIK SUPADY, członek zespołu partnerów korporacyjnych 

Hej, mam na imię Julia i studiuję na pierwszym roku SGH oraz UW na kierunku Stosunki Międzynarodowe. To już moja druga edycja Chance’a i mam wielką nadzieję, że tym razem też będziemy się świetnie razem bawić. Jestem z Warszawy więc bardzo chętnie ją Wam pokażę. W wolnym czasie chodzę na dobre jedzenie lub kawkę z przyjaciółmi, oglądam ciekawe filmy/seriale, ćwiczę od tego roku boks, chadzam do teatru oraz kochaam podróżować. Do zobaczenia już niebawem!!

JULIA LANG, członek zespołU instytucji i grantów 

Czesć! Mam na imię Wiki i jestem studentką drugiego roku na SGH. Czas wolny bardzo chętnie spędzam z przyjaciółmi albo przy jakiejś dobrej książce. Moją pasją są podróże, nie wyobrażam sobie życia w jednym miejscu. Dowodem na to jest to, że w wieku 17 lat zmieniłam kraj zamieszkania na Polskę 🙂 , co było dla mnie prawdziwym wyzwaniem. Już nie mogę się doczekać najbliższego Chance’a, aby lepiej z wami się poznać! Mam nadzieję, że będziecie zachwyceni Warszawą i pobytem tutaj. Do zobaczenia!!

WIKTORIA KOZŁOWICZ, członek zespołu merytoryki

Helo, jestem Ula i studiuję sobie na SGH na pierwszym roku. Jestem trochę śmieszna, ale nie tak jak Magda Gessler. Czytam reportaże i oglądam seriale. Memy mnie śmieszą. W wolnym czasie lubię pójść tu i tam, na dobry lunch i pyszną kawusie ze swoimi znajomymi. Chadzam też na koncerty, bo lubię muzykę. Lubię chodzić po nowych miejscach podróżować, poznawać nowych ludzi. Niedługo pochodzimy sobie razem po Warszawie, która serio jest cudownym miastem i mam nadzieję, że Was o tym przekonamy. W życiu dostałam wiele szans, teraz czas abyście to Wy dostali swoją. Do zobaczenia! BESOS

ULA KASPRZYK, członek zespołu promocji

Hejka! Nazywam się Piotrek, studiuję na pierwszym roku w SGH i na WPiA UW. Jednym z moich ulubionych zajęć jest planowanie podróży i uczenie się o otaczającym nas świecie. Dobrze się składa, gdyż w tej edycji znalazłem się w zespole ds. logistyki, dlatego możecie mieć pewność że czas który spędzicie w Warszawie będziecie mogli w pełni poświęcić na rozwój i poszerzanie swoich horyzontów, my zajmiemy się resztą! Czekamy na was, do zobaczenia niebawem!

PIOTR ĆWIK członek zespołu logistyki

Hej nazywam się Patryk i jestem studentem pierwszego roku na SGH. Pochodzę, co jest dosyć niezwykłe na mojej ukochanej uczelni, z Warszawy :). Odnajduję się dosyć dobrze w tym mieście i już nie mogę doczekać się aż oprowadzę Was po ciekawych zakątkach mojej małej ojczyzny. Interesuję się wieloma rzeczami, dlatego bez trudu znajdziemy tematy do wspólnych rozmów. Poczynając od grafiki komputerowej (Photoshopowy świr) i gier komputerowych, a kończąc na fotografii, poezji czy muzyce. Uwielbiam Jacka Kaczmarskiego i wszystko co z nim związane – mam nadzieję że uda mi się zarazić Was miłością do niego 😀 Ale spokojnie, nie słucham tylko Jacka. Nie pogardzę odpowiednim Rockiem czy Popem. Liczę na to że w Warszawie przeżyjecie niezapomniane chwile i wrócicie do stolicy, bo to piękne miasto. Kto wie, może za kilka lat spotkamy się na tej samej uczelni 😉

PATRYK KUKLA, członek zespołu partnerów korporacyjnych

 

Hej! Mam na imię Magda, pochodzę z Katowic, jestem studentką drugiego roku na finansach i rachunkowości na SGH. Moja przygoda w CEMS Club zaczęła się pół roku temu, miałam okazje współtworzyć poprzedniego Chance’a i tym bardziej mam nadzieję, że XIV edycja tego niesamowitego projektu będzie jeszcze lepsza! Słońce już zaświeciło nad Warszawą, wiec to czas w którym z łatwością można mnie zobaczyć na rolkach, rowerze czy nawet hulajnodze, oprócz tego w wolnym czasie uwielbiam wychodzić ze znajomymi najczęściej na jakies dobre jedzonko, przy okazji zwiedzając nowe zakamarki tego cudownego miasta. Jestem w Warszawie od niespełna dwóch lat i jestem w niej zakochana. Mam nadzieję, że razem będziemy sie świetnie bawić, a przy okazji zmotywujemy Was i spędzimy cudownie te 4 dni w pięknej stolicy!

MAGDALENA PISZCZEK, członek zespołu partnerów korporacyjnych

Heej, nazywam się Olga. Jestem studentką pierwszego roku na SGH-u. Mieszkam pod Warszawą.Przed rozpoczęciem studiów grałam w koszykówkę w swoim mieście – Żyrardowie. Teraz staram się aktywnie spędzać każdą wolną chwilę, oprócz tych które poświętam na sen. Uwielbiam wycieczki rowerowe a gdy pogoda nie dopisuje – pije ciepłą herbatę (litrami xd). Dopiero dzięki studiom dostrzegłam piękno Warszawy, jej rytm i możliwości jakie daje każdemu. Mam nadzieję, ze przez te kilka niezapomnianych dni każdy z Was znajdzie w niej coś dla siebie! Do zobaczenia już niedługoooo 🙂

OLGA CHECHŁACZ, członek zespołu partnerów korporacyjnych

Hejka! Mam na imię Ola i jestem na pierwszym roku. Pochodzę z małego miasteczka na dolnym Śląsku. Mieszkam w Warszawie od pół roku i bardzo mi się spodobała! Każdego dnia poznaję nowe super miejsca. Wam też się na pewno spodobają! Wolny czas lubię spędzać ze znajomymi ora <3

ALEKSANDRA SIENKIEWICZ, członek zespołu partnerów korporacyjnych

Witajcie kochani!
Mam na imię Magda, jestem studentką pierwszego roku na SGH a do Warszawy przyjechałam aż znad morza – z Gdańska. Już nie mogę się doczekać aż wspólnie będziemy odkrywać ciekawe zakamarki naszej pięknej stolicy. Moją największą pasją jest taniec, obecnie skupiam się na house dance a oprócz tego staram się jak najwięcej podróżować. Uwielbiam poznawać nowych ludzi a w wakacje wcielam się w rolę animatorki, dlatego zapewniam Was, że wspólnie spędzony czas będzie wypełniony uśmiechem i pozytywną energią. Do zobaczenia!

ALEKSANDRA PEPŁOWSKA, członek zespołu promocji

Siemanko! Mam na imię Marcin i jestem studentem pierwszego roku na SGH. Lubię ciekawe przygody w życiu, takie jak uczestnictwo w reklamie Lidla czy telerutnieju 1z10. Jestem zakochany we Wrocławiu, mieście z którego pochodzę i w którym przed rozpoczęciem studiów byłem przewodnikiem turystycznym. Warszawa jednak juz od pół roku codziennie odkrywa przede mną swoje tajemnice, dlatego cieszę się, że i wy poznacie niektóre z nich, odwiedzając stolicę w słoneczne majowe dni! W wolnych chwilach uczę się języka chińskiego, ale kiedy czuję, że czas dać sobię odpocząć, najchętniej gram w koszykówkę. Poza tym prowadzę nocny tryb życia – uwielbiam chodzić ze znajomymi ulicami miasta po zmroku, a na uczelni zdarza się spotkać mnie przysypiającego na wykładach po zarwanej nocy z powodu oglądania meczów NBA. Ale z pewnością te kilka dni w Warszawie podczas Chance’a będą tak ekscytujące, że ani ja, ani wy nie przegapicie ani chwili z powodu zmęczenia czy nudy. Can’t wait to see You here!!!!

MARCIN ŻUREK, członek zespołu merytoryki

Witam wszystkich cieplutko! Mam na imię Magdalena Maria, ale Magda w zupełności wystarczy 😉 Jestem studentką pierwszego roku na SGH, chociaż w Warszawie zadomowiłam się przeszło 4 lata temu.Pochodzę z niewielkiego mista- Ostrów Mazowiecka- dooalonego 100km od Warszawy. Kocham gotować, a moim mentorem jest Karol Okrasa. Oprócz tego uwielbiam montować i nagrywać filmy, szczególnie te urodzinowe, które mogą ocierać się o kicz ;D. Jestem fanką niszowych perfum, amatorskiego tańca, wieczornych spacerków oraz co się tyczy podróży to kocham Włochy. Mam nadzieję, że razem spędzimy wiele świetnych chwil, a po powrocie do domu będziecie mieli co opowiadać znajomym ;*

MAGDA KUCZYŃSKA, członek zespołu promocji

Cześć! Nazywam się Łukasz i jestem studentem pierwszego roku na SGH. Pochodzę z Katowic ale niestety nie umiem mówić po ślunsku :/. Interesuje się architekturą i energetyką ale to sport odgrywa największą rolę w moim życiu, więc jak ktoś chce poharatać w gałe czy pójść na rower to serdecznie zapraszam. Lubię też od czasu do czasu gotować ale tylko dla siebie żeby nikogo nie otruć:D. Jest to moja pierwsza edycja Chance’a ale na pewno nie ostatnia. Mam nadzieje, że spędzimy razem niezwykłe 4 dni, które długo zapamiętacie. Widzimy się w maju!!!

ŁUKASZ WALAWENDER, członek zespołu promocji

Cześć 😉 Jestem Kuba! Jestem studentem drugiego roku na SGH, a do Warszawy trafiłem z Bielska-Białej, małego Wiednia na południu Polski. Oprócz zainteresowań związanych stricte z moim kierunkiem studiów (metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne) pasjonuję się sportem, głównie koszykówką i piłka ręczną. Swego czasu bardzo dużo grałem, ale aktualnie skupiam się raczej na kibicowaniu swoim ulubionym drużynom. W Chance’ie jestem w teamie do spraw logistyki i choć jest to pierwsza edycja, którą mam okazję współtworzyć, to wierzę, że będzie bardzo udana i będziecie bardzo z niej zadowoleni! Zapraszam serdecznie i do zobaczenia w maju w Warszawie na 4 dni pełne świetnej zabawy, ale także inspirujących zajęć! 😉

JAKUB SŁONKA, członek zespołu logistyki

Hej, mam na imię Klaudia i studiuję na pierwszym roku w SGH. Mieszkam w malutkiej miejscowość pod Warszawą, a dokładniej to tuż koło Jeziora Zegrzyńskiego. Jest to moja pierwsza edycja Chance’a w której mam przyjemność działać. W wolnym czasie uwielbiam jeździć na rolkach, spotykać się z przyjaciółmi i oglądać seriale (to już prawie uzależnienie 😀 ). Niesamowicie cieszę się z waszego przyjazdu i już nie mogę się doczekać. Do zobaczenia!!! 😀

KLAUDIA GAWROŃSKA, członek zespołu promocji

Witam witam! Mam na imię Klaudia i jestem studentką pierwszego roku na SGH. Do Warszawy przyjechałam z Częstochowy – tak, tego miasta z Jasną Górą. Moje całe dotychczasowe życie związane było z nauką i sportem, nawet sobie nie wyobrażcie jak ciężko pogodzić te dwa zajęcia! Co więcej mogę powiedzieć? Uwielbiam horrory a gdyby rozdawali nagrody za czas poświęcony na oglądanie seriali, byłabym w czołówce! Mam małą obsesje na punkcie psów rasy chow chow i większość moich wykładów to przeglądanie ich pięknych mordek.To moja pierwsza edycja Chance więc będziemy nowi w tym razem! Nie mogę się doczekać aż poznam Was bliżej! Zapraszam serdecznie do Warszawy i do zobaczenia w maju! <3

KLAUDIA GAWOR, członek zespołu instytucji i grantów

! Mam na imię Jędrzej i podobno mam fajne nazwisko :D. Dopiero zaczynam moją przygodę na SGH, ale mam nadzieję że brak doświadczenia w projektach nadrobię entuzjazmem. Jestem sportowym świrem i uwielbiam praktycznie każdy sport, mam nadzieję, że kiedyś będę miał okazję w coś z wami zagrać. Lubię tańczyć i śpiewać jednak niestety nie zostałem obdarzony talentem w tej dziedzinie, dlatego nie liczcie na to że przedstawię wam moje umiejętności. Poza tym jestem urodzonym hazardzistą, dlatego nie powinniście wymawiać przy mnie słowa “poker”. Nie mogę doczekać się spotkania z wami, mam nadzieję że nauczycie się tu wiele rzeczy, świetnie spędzicie czas i będziecie wspominać Chance’a jako jedne z najlepszych dni w waszym ż

JĘDRZEJ MIŚ, członek zespołu rekrutacji

Siemka, jestem Gosia! Jestem studentką pierwszego roku na SGH. Mieszkam już ponad pół roku
w Warszawie, ale większość życia spędziłam w Toruniu. Z najważniejszych informacji o mnie:
lubię jeździć na łyżwach, uważam, że psy > koty, i świetnie dogaduję się z młodzieżą w wieku
15/16/17 lat! To będzie moja pierwsza edycja Chance’a, i myślę, że będzie bardzo spoczko. See ya

MAŁGORZATA JĘCZMYK, członek zespołu partnerów korporacyjnych

>

Heeej! Mam na imię Dominika i jestem studentką pierwszego roku w Szkole Głównej Handlowej. Pochodzę z Krakowa, ale w Warszawie mieszkam już prawie trzy lata (przez dwa lata uczyłam się tutaj w liceum) – i muszę przyznać, że z każdym kolejnym miesiącem lubię to miasto coraz bardziej i odkrywam, jak piękne i ciekawe potrafi być! Interesuję się przede wszystkim filmem oraz muzyką i na te tematy potrafię rozmawiać całymi godzinami. Gram na gitarze, czasami coś narysuję, nieustannie planuję swoje wymarzone podróże, najlepiej w jak najbardziej egzotyczne i odległe miejsca, i przede wszystkim – uwielbiam dobre jedzonko, a szczególnie delektowanie się nim w towarzystwie przyjaciół i/lub nowo poznanych super ludzi, dokładnie takich, jak Wy! Nie mogę się doczekać, aż będę mogła lepiej Was poznać i pokazać Wam swoje ulubione miejsca w Warszawie! Do zobaczenia!! 🙂

DOMINIKA BANACH, członek zespołu partnerów korporacyjnych

Cześć! Jestem Ania i jestem studentką pierwszego roku na SGH. Na studia przyjechałam z niewielkiej mijescowośći leżącej w okolicach Krakowa. Kocham naturę, zwierzaki a szczególnie psy, jestem przeszczęśliwą właścicielką maltańczyka, który jest moim oczkiem w głowie. Oprócz tego w wolnych chwilach chwytam za aparat aby dać upust moim artystycznym zapędom. W Warszawie mieszkam od października ubiegłego roku więc dopiero poznaję uroki tego miasta zatem niesamowicie się cieszę, że będziemy mogli wspólnie poznawać stolicę i spędzać miło czas w te wiosenne dni.

ANNA GRZYB, członek zespołu merytoryki

Cześć kochani!! Nazywam się Ala i jestem studentką I roku na SGH. Mieszkam pod Warszawą, ale zawsze mówię ze pochodzę ze stolicy ;). To tu się uczę i spędzam czas ze znajomymi, dlatego nie martwcie się, ze mną nie zginiecie! Jestem chodząca optymistką i wulkanem energii, kocham góry i książki, a obsługi mapy uczyłam się w harcerstwie. Jestem też SGH-owym świrem. Moim wielkim marzeniem było się tu dostać, a teraz zrobię wszystko by pomóc Wam spełnić marzenia <3. Czekam na Was z niecierpliwością!

ALICJA ŁYSZKOWSKA, członek zespołu barterów

Hejo! Jestem studentem pierwszego roku na SGH, alumnem 4 edycji CEMS Chance oraz dumnym z pochodzenia Ślązakiem! Jestem bardzo aktywną osobą, nie potrafię usiedzieć w miejscu i wszędzie mnie pełno, o czym przekonacie się sami xD Interesuję się koszykówką w każdej postaci – gra na boisku, nocne oglądanie NBA, gra w 2K na PS4. Kocham wszelkiego rodzaju podróże, z naciskiem na te rowerowe. Ostatnio spodobało mi się też zaznajamianie z kolejnymi językami obcymi. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i spędzać z nimi czas, poznając ich pasje, słuchając o ich życiu i doświadczeniach, co jest niesamowicie inspirujące. Mogę Was zapewnić, że projekt CEMS Chance to coś NIESAMOWITEGO! Jako uczestnik spędziłem tu w Warszawie jedne z najlepszych dni w swoim życiu, poznałem niezwykłych ludzi, którzy dali mi mnóstwo inspiracji i motywacji do działania, co zmieniło moje życie i sprawiło, ze jestem, kim jestem. Liczę, że z Wami będzie tak samo. Do zobaczenia już wkrótce!

MACIEJ LINEK, support

Cześć! Jestem Agata i jestem na pierwszym roku w SGH, ale już czuję się tu jak w drugim domu. Jestem z Łodzi, którą kocham całym sercem, ale Warszawa jest super odjazdowa i nie mogę się doczekać, kiedy przyjedziecie i spędzicie tu trochę czasu. Musicie wiedzieć, że uwielbiam marnować czas na Netflixie i YouTubie, szczególnie wtedy, kiedy mam dużo egzaminów. Do moich ulubionych aktywności zaliczam też scrollowanie facebooka w poszukiwaniu coraz to nowszych memów (te ze zwierzętami są najśmieszniejsze). Ze sportem właściwie nigdy się nie lubiłam, ale od czasu do czasu fajnie jest popływać na windsurfigu czy pośmigać na nartach ze znajomymi. Do wszystkiego w życiu staram się podchodzić z uśmiechem na ustach, a ironia to moje drugie imię. Wśród moich idoli mogę wymienić między innymi Claire Underwood, Magdę Gessler i Beatę Kozidrak. Strasznie się jaram tą edycją Chance’a i jestem pewna, że będziemy się super bawić, a ten czas będzie dla Was niezapomniany!

AGATA BANASZKIEWICZ, członek zespołU promocji